Dobiegła końca coroczna akcja zbierania plastikowych nakrętek w Zespole Szkół w Milanowie. Dzieci i młodzież z milanowskiego Zespołu Szk
12 lutego strażacy z Milanowa wspomogli uczniów z tutejszej szkoły w organizacji transportu zebranych nakrętek do Lublina. Dzieci i młodzież pod kierownictwem Pań Anny Baryła i Beaty Kopińskiej z uczestnicząc przez cały rok w akcji zbierania nakrętek zebrali dość pokaźną ilość bo ponad 44 worki, a w sumie dało to 880 kg. ,,plastikowych śmieci. Akcja zbierania nakrętek trwa już trzeci rok i z każdym rokiem uczestniczy w niej coraz więcej uczniów, nakrętki są nadal zbierane, każdy może się do niej włączyć. Taka pomoc nic nie kosztuje a może sprawić wiele satysfakcji i zadowolenia a przede wszystkim pomóc chorym dzieciom podopiecznym hospicjum. Za zebrane nakrętki hospicjum zakupuje sprzęt rehabilitacyjny, wózki inwalidzkie itp. sprzęt dla chorych dzieci, dlatego warto pamiętać o tak małej rzeczy jaką jest nakrętka przy każdym okładaniu butelki, kartonu czy innego pojemnika.
Dobiegła końca coroczna akcja zbierania plastikowych nakrętek w Zespole Szkół w Milanowie. Dzieci i młodzież z milanowskiego Zespołu Szk
12 lutego strażacy z Milanowa wspomogli uczniów z tutejszej szkoły w organizacji transportu zebranych nakrętek do Lublina. Dzieci i młodzież pod kierownictwem Pań Anny Baryła i Beaty Kopińskiej z uczestnicząc przez cały rok w akcji zbierania nakrętek zebrali dość pokaźną ilość bo ponad 44 worki, a w sumie dało to 880 kg. ,,plastikowych śmieci. Akcja zbierania nakrętek trwa już trzeci rok i z każdym rokiem uczestniczy w niej coraz więcej uczniów, nakrętki są nadal zbierane, każdy może się do niej włączyć. Taka pomoc nic nie kosztuje a może sprawić wiele satysfakcji i zadowolenia a przede wszystkim pomóc chorym dzieciom podopiecznym hospicjum. Za zebrane nakrętki hospicjum zakupuje sprzęt rehabilitacyjny, wózki inwalidzkie itp. sprzęt dla chorych dzieci, dlatego warto pamiętać o tak małej rzeczy jaką jest nakrętka przy każdym okładaniu butelki, kartonu czy innego pojemnika.