Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

23 lutego w OSP Milanów odbyło się wiosenne wietrzenie sprzętu, zgodnie z postanowieniem na walnym zebraniu druhowie z OSP Milanów posta

Pierwsze spotkanie to głównie sprawdzenie działania poszczególnych urządzeń, czyszczenie, mycie i wymiana oleju. Nie mogło obejść się też bez innych prac kosmetycznych związanych z funkcjonowaniem milanowskiej straży. W spotkaniu tym (co bardzo cieszy) wzięło udział trzech nowych członków OSP Milanów, oni zaś mogli zapoznać się ze sprzętem ratowniczym który już w niedługim czasie stanie się ich podstawą w działaniach ratowniczych. Kolejne takie spotkanie już za miesiąc.

Zobacz także:
http://www.ospmilanow.pl/historia/historia/2013/aktualnosci/44

23 lutego w OSP Milanów odbyło się wiosenne wietrzenie sprzętu, zgodnie z postanowieniem na walnym zebraniu druhowie z OSP Milanów posta

Pierwsze spotkanie to głównie sprawdzenie działania poszczególnych urządzeń, czyszczenie, mycie i wymiana oleju. Nie mogło obejść się też bez innych prac kosmetycznych związanych z funkcjonowaniem milanowskiej straży. W spotkaniu tym (co bardzo cieszy) wzięło udział trzech nowych członków OSP Milanów, oni zaś mogli zapoznać się ze sprzętem ratowniczym który już w niedługim czasie stanie się ich podstawą w działaniach ratowniczych. Kolejne takie spotkanie już za miesiąc.

Zobacz także:
http://www.ospmilanow.pl/historia/historia/2013/aktualnosci/44