28 lutego w odwiedziliśmy strażaków z OSP Opole Lubelskie, odwiedziny były związane nie tylko z wizytą kurtuazyjną ale z odwiezieniem po
Odwiedziny strażaków z Opola pokazały nam jak wiele nas łączy, ale też jak ogromne mają problemy strażacy z innych jednostek działających dla dobra wszystkich, a nie znajdujące odpowiedniego poparcia w zwykłym działaniu statutowym. Starają radzić sobie w rozwiązywaniu różnych problemów na wiele sposobów, jednak będąc osamotnionym to często przysłowiowa walka z wiatrakami. Jednostka mająca w swych szeregach wielu młodych ludzi, wyszkolonych profesjonalnie ratowników boryka się z brakiem zrozumienia i bardzo często poparcia, jest to dziwne i niezrozumiałe. Mamy nadzieję że najbliższy czas i ludzie dobrej woli pomoże im w rozwiązaniu wielu podstawowych problemów. Tego im bardzo życzymy. Pozdrawiamy wszystkich druhów z OSP Opole Lubelskie
28 lutego w odwiedziliśmy strażaków z OSP Opole Lubelskie, odwiedziny były związane nie tylko z wizytą kurtuazyjną ale z odwiezieniem po
Odwiedziny strażaków z Opola pokazały nam jak wiele nas łączy, ale też jak ogromne mają problemy strażacy z innych jednostek działających dla dobra wszystkich, a nie znajdujące odpowiedniego poparcia w zwykłym działaniu statutowym. Starają radzić sobie w rozwiązywaniu różnych problemów na wiele sposobów, jednak będąc osamotnionym to często przysłowiowa walka z wiatrakami. Jednostka mająca w swych szeregach wielu młodych ludzi, wyszkolonych profesjonalnie ratowników boryka się z brakiem zrozumienia i bardzo często poparcia, jest to dziwne i niezrozumiałe. Mamy nadzieję że najbliższy czas i ludzie dobrej woli pomoże im w rozwiązaniu wielu podstawowych problemów. Tego im bardzo życzymy. Pozdrawiamy wszystkich druhów z OSP Opole Lubelskie