Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

23 lipca OSP Milanów po godzinie 15 została zadysponowana do usunięcia powalonego drzewa na ul. Kościelnej w Milanowie.

19 lipca OSP Milanów jak wiele innych jednostek w powiecie parczewskim i nie tylko została zadysponowana do usuwana skutków wichury.

5 kwietnia w świąteczny poranek OSP Milanów została zadysponowana do działań przy prawdopodobnie podpalonej stercie słomy.

26 marca po godzinie 17:15 OSP Milanów została zadysponowana do miejscowego zagrożenia, paliły się suche trawy na nasypie kolejowym w Milanowie.

24 marca o  godzinie 13:28 zostaliśmy wezwani  do miejscowego zagrożenia w Milanowie, powodem było rozprzestrzenianie się ognia.    

9 lutego około godziny 9 rano strażacy z OSP Milanów zabezpieczali miejsce zdarzenia i pomagali w wyciągnięciu samochodu osobowego z rowu przy ulicy M. Konopnickiej w Milanowie.

21 stycznia około godziny 19:30 OSP Milanów została zadysponowana do zabezpieczenia powiatu, jednostki PSP brały udział w gaszeniu palącej się sadzy w kominie i poddasza w miejscowości Sowin.

13 stycznia tuż przed godziną 22 OSP Milanów została zadysponowana do zabezpieczenia powiatu parczewskiego.

12 stycznia przed godziną 7 OSP Milanów została zadysponowana do miejscowego zagrożenia.