Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

28 grudnia odbyły się wybory władz powiatowych OSP RP w Parczewie, w wyborach władz powiatowych uczestniczyli dr Paweł Krępski wójt Gminy Milanów, Prezes OSP Milanów Zbigniew Smoliński i dr Jacek Pogorzelec.

Od 7 listopada rozpoczęliśmy zajęcia sportowe z elementami ćwiczeń z zawodów MDP  dla dzieci w wieku 7 – 10 lat. Zajęcia odbywają się na sali sportowej Zespołu Szkół w Milanowie w każdy poniedziałek w godzinach 18 00 – 20 00.

29 września w świetlicy PSP w Parczewie odbyło się posiedzenie Oddziału Zarządu Powiatowego ZOSP RP

14 kwietnia w  1050 rocznicę Chrztu Polski strażacy Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Członkowie ze Związku Podhalan zwrócili się z prośbą o upamiętnienie tego doniosłego wydarzenia jakim był Chrzest Polski.

22 marca w Parczewie odbyły się eliminacje powiatowe OTWP w Parczewie, naszą gminę reprezentowało pięcioro przedstawicieli w dwóch kategoriach wiekowych. 

W dniach od 12 do 14 marca 2016r. druhna Marzena Karwowska oraz druh Tomasz Muszyński wzięli udział w warsztatach szkoleniowych dot. koordynacji prowadzenia działań ratowniczych w przypadku zdarzeń masowych oraz zabezpieczania logistycznego uroczystości i imprez ZOSP RP organizowanych przez Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ZOSP RP w Kościelisku.

5 marca na Sali sportowej w Milanowie odbył się już drugi Halowy turniej piłki nożnej drużyn o Puchar Wójta Gminy Milanów Pawła Krępskiego, a zarazem Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Milanowie.

11 lutego w GOK Milanów odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w dwóch kategoriach wiekowych, szkoły podstawowe i gimnazjum. W kategorii szkoły podstawowe wzięło udział 13 uczniów, kategorii gimnazjum 24 uczniów.

22 stycznia w OSP Milanów odbyło się Walne Zebranie sprawozdawczo – wyborcze, czas 5 letniej kadencji poprzedniego Zarządu dobiegł końca. Były to lata ciekawe pod wieloma względami, analizując przebieg całej kadencji, można cieszyć się z tego że w tak niewielkiej miejscowości nasza jednostka żyje i powoli się rozwija.