10 marca w Komendzie PSP w Parczewie odbyło się zebranie prezesów i naczelników z jednostek OSP powiatu parczewskiego, zebranie otworzył komendant PSP brygadier Leszek Szymański.

26 lutego na Sali sportowej Zespołu szkół w Milanowie odbył się już III Halowy turniej piłki nożnej drużyn OSP o Puchar Wójta Gminy Milanów. W tegorocznym turnieju wzięło udział 6 drużyn które o zwycięstwo rywalizowały w meczach bezpośrednich w rywalizacji każdy z każdym. Rywalizacja sportowa toczyła się w duchu fair play choć żadna z drużyn do ostatniego gwizdka walczyła o jak najlepszy wynik i  końcową lokatę.