W sobotę, 5 maja na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbyły się Centralne Obchody Dnia Strażaka połączone z promocją oficerska.

20 lutego w GOK Milanów odbyły się gminne Eliminacje OTWP 2018. W kolejnym już turnieju wiedzy pożarniczej udział wzięło  23 osoby, 13 w kategorii szkoła podstawowa i 10 gimnazjalistów.

Zebranie sprawozdawcze za rok 2017 odbędzie się 26.01.2018r. o godzinie 18:00.

Minął kolejny rok naszej działalności . Dziś krótkie podsumowanie 2017 roku od strony operacyjnej.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Milanowie informuje, iż zakończył realizację operacji pt. „Wzmocnienie potencjału turystyczno-rekreacyjnego i społecznego w Gminie Milanów poprzez budowę placu zabaw i siłowni plenerowej” objętego PROW na lata 2014-2020 w ramach działania „Wsparcie dla wdrażania operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.