15 marca w Milanowie odbyły się eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej, eliminacje te zostały przeprowadzone w kategorii wiekowe

Przed uczestnikami turnieju stał do rozwiązania dość trudny test wyboru w którym uczestnicy musieli wykazać się dość szeroką znajomością zagadnień pożarnictwa. Test poruszył zagadnienia związane z historią pożarnictwa, jak i sprawami związanymi znajomością zagadnień ratowniczo – gaśniczych, znajomością sprzętu, oraz strukturami władz strażackich.

Najlepszą wiedzą w tym dniu wykazał się Mateusz Podgajny, drugie miejsce zajął Adam Langa i ci dwaj uczniowie będą reprezentowali Gimnazjum im. J. I. Kraszewskiego w Milanowie i Gminę Milanów w eliminacjach powiatowych w Parczewie.