1 marca strażacy z Milanowa pomogli uczniom szkoły podstawowej w Milanowie w transporcie nakrętek od butelek do Lublina. Zbierane nakrę

Nakrętki które udało się zebrać uczniom z wszystkich klas szkoły podstawowej to dość pokaźna ilość ponad 16 worków, które OSP Milanów przewiozła do hospicjum dla dzieci Dom Małego Księcia w Lublinie. Akcja zbierania nakrętek trwa nadal i każdy może się do niej włączyć. Taka pomoc nic nie kosztuje a może sprawić wiele satysfakcji i zadowolenia a przede wszystkim pomóc najmłodszym. Dlatego warto pamiętać o tak małej rzeczy jaką jest nakrętka przy każdym okładaniu butelki.