14 kwietnia w OSP Milanów odbyło się spotkanie strażackiej rodziny z okazji Świąt Wielkanocnych. Podczas tego spotkania nie mogło na stole zabraknąć święconki jak i świątecznych życzeń

Nadchodzący czas to okres przygotowania do zawodów w systemie tradycyjnym a także CTIF. Strażacy składając sobie życzenia pamiętali o zbliżającym się okresie zawodów i wśród wielu życzeń świątecznych ten wątek dominował.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i świątecznej atmosferze, a to dzięki ogromnemu zaangażowaniu dh Tomasza Kwiatka w przygotowanie świątecznego stołu a przede wszystkim potraw. Kolejne takie spotkanie już za rok.