6 lutego około godziny 21:00 OSP Milanów została zadysponowana do miejscowego zagrożenia.

Na drodze wojewódzkiej w Czarnym Lesie pomiędzy Kostrami a Rudnem przewróciło się drzewo pod naporem śniegu. Opady śniegu od dłuższego czasu dały się wszystkim odczuć, piękno zimy najlepiej podziwiać jest przy takiej aurze i w lasach, jednak przy tym pojawia się ciągłe zagrożenia łamiącymi się konarami, jak i całymi drzewami które kładą się pod naporem mokrego śniegu. Tak też było i tym razem, starsze i chore drzewo nie wytrzymało i przewrócił się w wolną przestrzeń na drogę, zagrażając przejeżdżającym pojazdom. działania polegały na ścięciu powalonego drzewa i usunięciu z jezdni. W działaniach wzięli udział: Grzejda A., Klej M., Bajda P. i Pogorzelec J.