Praca jednostki OSP Milanów z poprzedniego dnia działań wiele nie zmieniła.

Ocieplenie i topniejący śnieg robi swoje, przybierająca woda coraz bardziej daje się we znaki mieszkańcom z ul. Wojska Polskiego w Milanowie. Tym razem do działań ratowniczych oprócz strażaków z Milanowa zostały włączone jednostki z Radcza i Czeberak. Większa ilość ludzi i sprzętu szybko odniosła oczekiwany rezultat działań, poziom wody szybko zaczął opadać. Tym razem praca strażaków z gminy odniosła oczekiwany rezultat, jednak pozostaje jeszcze dość duża ilość śniegu który ciągle topnieje i nie będą to ostatnie działania ratownicze w tym miejscu.

Praca jednostki OSP Milanów z poprzedniego dnia działań wiele nie zmieniła.