Kilka dni pogody spowodowało opadanie poziomu wód gruntowych, w wielu miejscach można było wejść już suchą nogą, a rolnicy mogli dokończ

Jednak opady deszczu w ostatnich trzech dniach dały się odczuć wszystkim. Woda pojawiła się nie tylko na polach, ale tradycyjnie w tych samych miejscach co wcześniej. OSP Milanów już od samego rana została zadysponowana do wypompowywania wody z posesji przy ul. Wojska Polskiego w Milanowie. Ze względu na dużą ilość wody i posesji z których trzeba było ją wypompowywać milanowskich strażaków wspomagali druhowie z OSP Radcze.

Logistyką zajęła się dh Ania Klej, która ze względy na padający deszcz i niską temperaturę w godzinach porannych zadbała o gorącą kawę i herbatę no i oczywiście coś na regenerację sił. Dziękujemy !!!