Silne opady deszczu z poprzedniego dnia po raz kolejny dały się odczuć wielu mieszkańcom Milanowa, spływająca woda po raz kolejny zatrzy

Milanowscy strażacy już od wczesnych godziny porannych przystąpili do działań związanych z wypompowywaniem wody z podtopionych zabudowań i gospodarstw. Działania te nie rozwiązują większego problemu związanego z gruntownym odwodnieniem jednak choćw małym stopni pomagają tym najbardziej poszkodowanym. Teraz pozostaje patrzeć w niebo i liczyć że w końcu przestanie padać, a z tym jest coraz trudniej gdyż działania trzeba było przerwać ponieważ po kilkudziesięciu godzinach pracy ludzi i sprzętu przyszła kolejna chmura i zaczęło padać. Działania zostały przerwane do następnego dnia.