Dzień 25 czerwca był kolejnym okresem intensywnych działań w całej Polsce, burze, nawałnice i silne ulewy spowodowały znaczne straty i k

Nasze miejscowości na szczęście omijają te największe nawałnice powodujące znaczne straty. Jednak i te mniejsze stają się udręką dla wszystkich. Milanowscy strażacy w tym dniu już dwa razy interweniowali w Cichostowie, przyczyną obu wyjazdów były drzewa. Pierwsze leżące na drodze, drugie zaś na domu. W pierwszym przypadku interwencja zakończyła się bardzo szybko, w drugim zaś pojawiły się trudności z linią energetyczną. Konieczna jest pierwsza interwencja służb odpowiadających za zabezpieczenie przed możliwym porażeniem prądem a następnie usunięcie części drzewa.