1 lutego godz. 13:12 Milanów dom druha Adama S. - milanowska straż została wezwana na kolejna interwencję, także tym razem wezwanie dotyczyło palącego się opału przy piecu CO.

Akcja polegała na zlikwidowaniu zarzewia ognia, była o tyle utrudniona że całość działo się w podpiwniczeniu i konieczne było użycie aparatów powietrznych. Na szczęście udało się szybko opanować powstały ogień i straty materialne są bardzo małe. W akcji gaszenia brała także udział jednostka PSP Parczew. Działania ratownicze nasi strażacy zakończyli o 14:03.