Pomimo niewielkiej ilości śniegu i lodu odwilż daje znać o sobie. Już 23 lutego nasi strażacy uczestniczyli w udrażnianiu przepływu row

Odwilż spowodowała napełnianie się wodą zamarzniętych jeszcze rowów i przepustów a przez to zalewanie piwnic. Sytuacja jeszcze nie jest alarmująca jednak zamarznięta ziemia spowodowała napływ wody do posesji mieszkalnych. Jednak szybko udało się opanować sytuację i udrożnić zamarznięte przepusty. W udrażnianiu przepustów wzięli udział druhowie: Michał i piotr bajda, Piotr Surowiec i Krzysztof Korneszczuk.