21 listopada strażacy z Milanowa podjęli nietypową interwencję z potrąconym psem przez samochód w miejscowości Kopina.

Z otrzymanej informacji wynikało że przy drodze Kopina – Wohyń leży już od dwóch dni pies potrącony przez samochód. Po przyjeździe na miejsce w asyście lekarza weterynarii z Parczewa strażacy podjęli psa. Poważnie zranione zwierzę po zaopatrzeniu przez lekarza w niezbędne leki przeciwbólowe i antybiotyki zostało przewiezione do strażnicy aby dalej udzielić mu pomocy. Niestety wyczerpanego zwierzęcia nie udało się uratować. Szkoda że kierowca pojazdu raniąc psa nie pomyślał o tym co dalej z nim się dzieje ?