6 kwietnia w OSP Milanów odbyło się wielkanocne spotkanie członków OSP.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i świątecznej atmosferze, były życzenia, oraz tradycyjne świąteczno - wielkanocne potrawy. Szkoda że w tym spotkaniu wzięła udział mała grupa strażackiej braci. Mamy tylko jedną nadzieję, że kolejne odbędzie się w dużo większym gronie, a proponowany termin i wiele innych obowiązków domowych, czy też służbowych pozwoli większemu gronu strażaków spotkać się w tej naszej strażackiej rodzinie.

6 kwietnia w OSP Milanów odbyło się wielkanocne spotkanie członków OSP.