26 maja w Milanowie odbył się piknik ,,Jagiellońskie Smaki i Przysmaki zorganizowany przez LGD Jagiellońska Przystań w Parczewie.

W ramach realizowanego zadania wszyscy biorący udział w pikniku mogli degustować wiele potraw przygotowanych przez stoiska z wielu miejscowość zrzeszonych w LGD. Ponadto dla wszystkich zgromadzonych przygotowano wiele ciekawych atrakcji: występy zespołów folklorystycznych, występy wokalne i taneczne, pokazy sztuki twórców ludowych, konkursy sportowe z cennymi nagrodami, wspólne grillowanie, oraz pokazy strażackie. Milanowscy strażacy przygotowali pokaz gaszenia pianą, oraz wzięli udział w konkurencjach sportowych, gdzie druh Michał Klej wygrał konkurencję wyciskania ciężarka o wadze 25 kg. Gratulujemy zwycięscy !!!