22 stycznia w OSP Milanów odbyło się Walne Zebranie sprawozdawczo – wyborcze, czas 5 letniej kadencji poprzedniego Zarządu dobiegł końca. Były to lata ciekawe pod wieloma względami, analizując przebieg całej kadencji, można cieszyć się z tego że w tak niewielkiej miejscowości nasza jednostka żyje i powoli się rozwija.

Zarząd podejmował wiele działań w kierunku pozyskania nowego i nowoczesnego sprzętu przez co wzbogacając bazę do działań ratowniczo-gaśniczych. W ostatnich latach podjęte zostały wyzwania związane z promocją jednostki po przez organizacje zawodów sportowych, pokazy ratownicze dla dzieci i młodzieży ze szkół na terenie naszej gminy, dzięki czemu za kilka lat ci młodzi ludzie zasilą szeregi naszej jednostki. Ujmując to w telegraficznym skrócie były to lata ciekawe i dość pracowite. W sportach pożarniczych nie wiodło się najlepiej jednak nadzieja pozostaje i z taką nadzieją i wyzwaniem stajemy przed nowym Zarządem i całą jednostką.

Ze względów obiektywnych członkowie naszej straży po przedyskutowaniu wielu aspektów podjęli decyzję po pozostaniu przy Zarządzie 5 osobowym i 3 osobowej komisji Rewizyjnej.

Do nowego Zarządu OSP Milanów zostali powołani:
Zbigniew Smoliński - Prezes
Aleksander Bożym - Komendant
Krzysztof Korneszczuk - Skarbnik
Jacek Pogorzelec - Sekretarz
Mateusz Bożym - Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna w składzie:
Władysław Danilkiewicz - Przewodniczący
Roman Trokowicz - Członek
Tomasz Kwiatek - Członek

Na Walne Zebranie Zarządu Gminnego zostali powołani:
Zbigniew Smoliński
Aleksander Bożym
Krzysztof Korneszczuk
Jacek Pogorzelec
Mateusz Bożym
Zbigniew Jaszczuk
Roman Trokowicz

Nowy Zarząd nowe wyzwania OSP Milanów w 2016r. czeka organizacja 110 lecia powstania OSP w Milanowie, to pierwsze bardzo poważne działanie, dziś pozostaje życzyć wiele cierpliwości, zdrowia i by te kolejne 5 lat było jeszcze lepsze.

Do nowego Zarządu OSP Milanów zostali powołani:
Zbigniew Smoliński - Prezes
Aleksander Bożym - Komendant
Krzysztof Korneszczuk - Skarbnik
Jacek Pogorzelec - Sekretarz
Mateusz Bożym - Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna w składzie:
Władysław Danilkiewicz - Przewodniczący
Roman Trokowicz - Członek
Tomasz Kwiatek - Członek

Na Walne Zebranie Zarządu Gminnego zostali powołani:
Zbigniew Smoliński