29 września w świetlicy PSP w Parczewie odbyło się posiedzenie Oddziału Zarządu Powiatowego ZOSP RP

Podczas tego spotkania odbyła się miła uroczystość w czasie której Prezydium Zarządu na czele z Prezesem Waldemarem Wezgrajem  oraz Komendantem Powiatowym PSP w Parczewie mł. bryg. Leszekiem Szymańskim podziękowali kobiecej drużynie z OSP Parczew  i męskiej OSP Milanów za udział w Ogólnopolskich Zawodach Sportowo – Pożarniczych według regulaminu CTiF w Polanicy Zdrój. Wszyscy uczestnicy tych zawodów otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze podsumowującej starty, udział   w zawodach oraz dyskusją o tym co polepszyć w najbliższej przyszłości takich chwil było jeszcze więcej. Choć nie otrzymaliśmy tego jeszcze na piśmie to już mamy zapewnienie o tym że OSP Milanów weźmie udział w przyszłorocznej Olimpiadzie Pożarniczej w Austrii w Villach.  Teraz czekają na zawody w kujawsko – pomorskim i na tym zakończymy kolejny rok startów w zawodach.