28 grudnia odbyły się wybory władz powiatowych OSP RP w Parczewie, w wyborach władz powiatowych uczestniczyli dr Paweł Krępski wójt Gminy Milanów, Prezes OSP Milanów Zbigniew Smoliński i dr Jacek Pogorzelec.

Do reprezentowania Gminy Milanów w Zarządzie Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w wyborach gminnych zostali wybrani dh Paweł Krępski i dh Zbigniew Smoliński.

W wyniku wyborów został wybrany 16 osobowy Zarząd Oddziału Powiatowego OSP RP w Parczewie w następującym składzie: dh Jaśkiewicz Krystyna – Sosnowica, dh Słomkowski Janusz – Dęebowa Kłoda, dh Kozak Radosław – Dębowa Kłoda, dh Kusiuk Mirosław – Jabłoń, dh Dzyr Andrzej – Jabłoń, dh Krępski Paweł – Milanów, dh Zbigniew Smoliński – Milanów, dh Kędracki Paweł - Parczew, dh Makówka Artur - Parczew, dh Czerniak Marian – Parczew, dh Mróz Ryszard Siemień, dh Wysokiński Krzysztof – Siemień, dh Chilczuk Krzysztof – Podedwórze, dh Maśluch – starosta parczewski Jerzy, dh Szymański Leszek - komendant powiatowy PSP w Parczewie, dh Zieliński Janusz.

Komisja rewizyjna została wybrana w następującym składzie: dh Borowiec Paweł, dh Sokołowski Sławomir, dh Tchórz Sławomir.

Na Zjazd Oddziału wojewódzkiego zostali wybrani: dh Filipczuk Adam, dh Gdela Jakub, dh Kozak Radosław, dh Krępski Paweł, dh Kusiuk Mirosław, dh Nowak Wiesław, dh Osypiuk Marian.

Na nową kadencję nowym Prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Parczewie został wybrany dh Jerzy Maśluch – starosta Parczewski, zaś jednym z trzech wiceprezesów został Paweł Krępski wójt gminy Milanów który będzie też reprezentował Zarząd Powiatowy w Zarządzie Wojewódzkim