W wigilijny wieczór o godz. 19:53 OSP Milanów została zadysponowana do wypadku drogowego w Miejscowości Rudzieniec.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy już strażaków z PSP Parczew, dwie karetki pogotowia i policję. Działania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i pomocy w uwolnieniu poszkodowanej osoby z samochodu. Po uwolnieniu poszkodowanej kobiety ratownicy z karetek zajęli się pomocą poszkodowanej kobiecie, niestety po przewiezieniu kobiety do szpitala poszkodowana zmarła. OSP Milanów pozostała do późnych godzin na czas oględzin miejsca zdarzenia przez policję, do jednostki strażacy wrócili o godz. 0:30.