5 stycznia odbyło się spotkanie opłatkowe w OSP Milanów, przełom Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku to wyjątkowy czas spotkań i dzielenia się opłatkiem.

Tegoroczne spotkanie zgromadziło ponad dwudziesto osobową grupę strażaków w której mieliśmy cały przekrój naszej straży od jednego z najstarszych członków naszej jednostki dh Władysława Danilkiewicza jak i tych najmłodszych którzy niedawno wstąpili do naszej straży. Cieszy nas obecność seniorów którzy przez lata tworzyli i dbali o historię naszej straży jak i najmłodszych. Wdzięczni jesteśmy naszemu Proboszczowi ks. Sławomirowi Matejkowi za modlitwę i życzenia których tego wieczoru było bardzo wiele. Spotkanie odbyło się w miłej i sympatycznej atmosferze a zakończyło się odśpiewaniem kilku kolęd które jeszcze raz przypomniały o tym wyjątkowym czasie Bożego Narodzenia.