To już kolejny rok w którym uczestniczymy w zbiórce nakrętek i przekazaniu ich podopiecznym lubelskiego hospicjum Dom Małego księcia.

Od wielu lat wspólnie z uczniami milanowskiej szkoły odbywał się finał i podsumowanie ilości zebranych nakrętek. Tym razem część zebranych nakrętek to serduszko stojące przy Urzędzie Gminy gdzie wszyscy mieszkańcy mogą się pozbyć nakrętek, które zostają odpowiednio zagospodarowane a pozyskane środki finansowe służą podopiecznym hospicjum. Tradycyjnie jak zawsze strażacy z Milanowa uczestniczą nie tylko w tym finałowym momencie ale przez cały okres zbiórki i możliwości transportowe ułatwiają ich dostarczenie do miejsca docelowego. Od maja do października udało się zebrać ponad 17 worków nakrętek i jest to bardzo dobry wynik. Nakrętki znalazły się już w magazynach i czekają na odbiorcę a my zachęcamy do dalszej zbiórki by wiosna okazała się jeszcze lepszym wynikiem.

Autor: JP

Autor: JP