5 listopada w piątek o godzinie 17 w kościele w Milanowie odbyła się Msza Św. imieninowa ks. Sławomira Matejka, naszego proboszcza, kapelana Powiatowego Strażaków i Prezesa OSP Milanów w jednym.

Ks. Sławomir swoją osobowością potrafił zaistnieć w wielu dziedzinach naszego życia, dziś mogliśmy podziękować za to wszystko we wszy w jego intencji. Msza ta zgromadziła wiele osób, delegacje które po zakończonej celebrze składały życzenia do których i my dołączamy się nie tylko pod czas Mszy Św. ale i tu na naszej stronie internetowej życząc wielu łask Bożych, zdrowia, cierpliwości i wszystkiego co najlepsze.